bony holograficzne, bony z laminatem ozdobnym

Bony holograficzne – Nowość na polskim rynku!

  • 02/02/2024

bony holograficzne, bony z laminatem

Bony holograficzne – Podnieś wrażenia wizualne swojego druku na wyższy poziom!

Tylko u nas uszlachetnimy bony, vouchery, czy karty podarunkowe wyjątkowo mieniącym się laminatem holograficznym.

Jest to idealna opcja, aby wyróżnić swój produkt spośród innych. Oprócz zabezpieczenia hologramem wtłaczanym w papier, proponujemy dodatkowo laminat, który podkreśli walory estetyczne wydruku. Biorąc do ręki druk z  holograficznym wzorem od razu skupiamy na nim wzrok, doceniamy estetykę projektu z unikalnym efektem mieniących się cząsteczek.

Jakie druki warto pokryć folią holograficzną?

Folia, którą stosujemy na naszych drukach, odgrywa dużą rolę w wyróżnieniu druku. Rozwiązanie dedykowane wszędzie tam gdzie zależy nam na wyjątkowym odbiorze wizualnym pracy drukarskiej.

Rekomendowane są wszelkie druki na których zależy nam, aby potencjalny Klient zwrócił uwagę i wybrał właśnie nasz produkt –  niezależnie, czy będą to kupony, abonamenty, karty prezentowe, bony podarunkowe premium, vouchery, wejściówki, bilety, czy inne wydruki o charakterze luksusowym. Na każdym z tych produktów dodanie efektu holograficznego sprawi, że zostanie wybrany właśnie on.

bony holograficzne, bony z laminatem

Dlaczego warto wybrać bony podarunkowe z laminatem holograficznym?

1.Estetyka i wizualny efekt

Bony holograficzne są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Ozdobny laminat nadaje im elegancki mieniący się wieloma kolorami połysk, który z łatwością przyciąga uwagę. To sprawia, że prezent staje się nie tylko wartościowy ze względu na zawartość, ale również ze względu na atrakcyjny wygląd. Dzięki laminatowi bon prezentowy zyskuje również trwałość, co sprawia, że może być przechowywany jako pamiątka.

Co jest bardzo ważne – efekt mieniących się drobinek podkreśla wydruk nie przesłaniając go. Jest to bardzo istotne, szczególnie, kiedy na druku znajdują się kody QR czy kody kreskowe. Są one czytelne również przez warstwę laminatu. Patrząc na druk z laminatem holograficznym, pod rożnymi kątami padania światła odbijają nam się drobinki w innych barwach, a wysokiej jakości druk cyfrowy idealnie współgra z tym efektem. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dostosowanie projektu graficznego pod konkretny wzór laminatu holograficznego – tak, aby efekt jeszcze bardziej podkreślił zamysł autora i sam druk. Nasz zespół graficzny pomoże w doborze odpowiedniego laminatu, bądź w dostosowaniu projektu, tak aby końcowy wydruk był na najwyższym poziomie.

2.Odporność na uszkodzenia

Laminat to materiał odporny na zarysowania, wilgoć i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu bony podarunkowe z laminatem są znacznie bardziej trwałe niż tradycyjne, papierowe bony. Mogą przetrwać transport, manipulację i przechowywanie bez utraty swojego estetycznego wyglądu. To sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby prezent zachował swoją wartość i atrakcyjny wygląd przez długi czas.

3.Możliwość personalizacji

Vouchery z laminatem ozdobnym oferują szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych preferencji Klienta. Zróżnicowane wzory, dowolny rozmiar oraz opcje personalizacji pozwalają dopasować voucher do charakteru wydarzenia lub estetyki projektu. To sprawia, że taki produkt staje się indywidualny i dopasowany do konkretnych oczekiwań.

W każdym projekcie ponadto istnieje możliwość naniesienia zmiennych danych, kodów QR, numeracji, wgrzewu zabezpieczającego hologramu, czy stworzenia perforacji. Nasza drukarnia nie ma żadnych ograniczeń, co nas wyróżnia na tle gotowych rozwiązań dostępnych w drukarniach internetowych. Wykonujemy bony w dowolnym formacie i z dowolną możliwością uszlachetnienia. Wykonujemy uszlachetniania również dwustronnie.

Chcesz poznać naszą ofertę? – Bony holograficzne

Zapytaj o wycenę bonów z laminatem, prześlij projekt a my zadbamy o realizację Twojego druku.

Chciałbyś zobaczyć jak na żywo wygląda efekt laminatu? Zapytaj nas o darmową próbkę!

 

Przeczytaj też:

 

 

Potrzebujesz wyceny?

Napisz do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyceń druk