Nasza firma, nasza misja, nasz zespół

najwyższe standardy

Rzetelne doradztwo projektowe

O nas

Poznaj naszą drukarnię

O nas

Nie jesteśmy drukarnią jakich wiele na rynku.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która wykonuje profesjonalnie zabezpieczone druki.

Nasze wieloletnie doświadczenie wywodzi się z drukarni KCHEK, która od 2020 roku stała się częścią firmy Holografia Polska Sp. z o.o. Posiadamy nowoczesny park maszynowy składający się z maszyn offsetowych, typograficznych, cyfrowych, hot stampingowych, dzięki czemu możemy w krótkim czasie zrealizować nawet bardzo duże zlecenia.

Z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy, która jest naszą pasją i misją. W branży drukarskiej niezwykle ważne jest doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają długoletni staż pracy, dlatego dokładnie wiedzą, czego oczekują klienci i jak uzyskać idealny efekt.

Nasza misja

Zabezpieczenia dokumentów i druków jest naszym głównym zadaniem i misją. Chcemy pomóc naszym Klientom w ochronie ich dokumentów firmowych, tak aby czuli bezpieczeństwo, że ich produkt nie ulegnie sfałszowaniu czy podrobieniu.

Nasza wizja

Idziemy do przodu, rozwijamy się, szkolimy, poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowsze zabezpieczenia, tak aby dać Państwu maksimum ochrony.

Nasz zespół

Tworzymy zgrany zespół specjalistów, drukarzy, projektantów graficznych, technologów, wszystko po to aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy ochrony i bezpieczeństwa.

Druk i zabezpieczenia

Drukarnia zabezpieczeń zabezpieczenia-druk.pl realizuje usługi z zakresu druku i zabezpieczeń dokumentów zgodnie z potrzebami klientów. Oferujemy najskuteczniejsze zabezpieczenia dokumentacji, wśród których warto wymienić: numerację, papier ze znakiem wodnym, druk farbami sekretnymi, antykserycznymi oraz gilosze. Klienci, którym zależy na uzyskaniu najwyższego stopnia zabezpieczenia dokumentacji, mogą skorzystać także z hologramu czy personalizacji. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta, dlatego staramy się dostosowywać ofertę do potrzeb odbiorców.

Dzięki różnorodności zabezpieczenia druku cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Każdego roku przez naszą drukarnię przechodzą tysiące druków wartościowych i bonów towarowych, które trafiają następnie do powszechnego obiegu. Wiedząc, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść naszych klientów i stale podwyższać jakość świadczonych usług. Nasze zabezpieczenia są niezwykle precyzyjne i dają gwarancję pełnej unikalności i bezpieczeństwa przekazywanych informacji.

Ochrona przed piractwem

Drukarnia zabezpieczeń to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uchronić się przed stratami, piractwem lub reklamacjami. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność potwierdzenia autentyczności dokumentacji przez klienta oraz pełną i wszechstronną kontrolę. Dzięki naszej firmie praca z dokumentami stanie się efektywniejsza.

Nowoczesne metody druku stosowane przez naszych pracowników nie opierają się na tradycyjnych i łatwo podrabianych rozwiązaniach. Personalizacja dokumentacji to zabezpieczenie druku w taki sposób, że każdy jego element staje się w pełni unikalny, co zapobiega zagubieniu bądź kradzieży. Częstym sposobem na utajenie dokumentacji jest nałożenie specjalnych farb, które są widoczne jedynie pod wpływem działania specjalnych promieni. Stosowane przez nas zabezpieczenia są w pełni skuteczne i dają gwarancję najwyższego bezpieczeństwa.

Ponad

2000

zadowolonych Klientów

Ponad

2 000 000

zabezpieczonych arkuszy

Ponad

50 000

wykorzystanej folii holograficznej

Ponad

5000

ukończonych projektów

Potrzebujesz wyceny?

Napisz do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyceń druk